Exotický OSMANY LAFFITA

 

Kubánske slnko a voňavý jazmín vtlačili kolekcii kobercov a predložiek jeho osobitý podpis</p

Rád provokuje. Jeho návrhy odrážajú prirodzenú búrlivosť, ktorá nesmie chýbať na prehliadkových mólach ani v&nbspkúpeľni. Hravé a luxusné dizajny majú spoločného menovateľa - neboja sa vystúpiť z radu.

Osmany Laffita je kubánsky módny návrhár pôsobiaci v&nbspČeskej republike. Študoval na prestížnej umeleckej akadémii San Alejandro v rodnej Havane. V 90. rokoch 20. storočia získal skúsenosti v slávnych módnych domoch, ako sú Versace a Kenzo. V roku 1999 začal svoju kariéru módneho návrhára s vlastnou značkou Osmany Laffita Couture.

Móda značky Osmany Laffita je určená pre ženy, ktoré hľadajú eleganciu, neboja sa vyčnievať z davu a chcú sa obliekať kreatívne. Osmany prezentuje svoje kolekcie v&nbspParíži, New Yorku a&nbspMiamsku. Prestížny módny časopis Vogue En Español mu udelil prestížnu cenu "Designer's Choice Award".

Každý, kto si zakúpi značkový tovar Osman Laffito, očakáva, že bude vynikať eleganciou a nádychom kubánskeho korenia, slnka, šťastia, radosťou zo života a niečím navyše.

Osmany Laffita sa v kolekcii pre značku Grund inšpirovala tým, čo vidí okolo seba: prírodou, morom, mušľami, lesmi v&nbspČeskej republike a Rubikovou kockou. O zbierke pre spoločnosť Grund povedal: "Tí, ktorí ma majú radi, pôjdu ráno do kúpeľne s mojimi kúpeľňovými predložkami Osmany Laffita for GRUND. Tí, ktorí ma nenávidia, môžu hneď od rána šliapať po mojom mene."

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie