BEZ VŔTANIA TurboLoc OREA SHINE - Držiak WC papiera, kovovo lesklý

Veľmi kvalitná lesklá nerezová oceľ. Bezpečne drží s pomocou lepiacej techniky Turbo-Loc ®. Odstráňte ochrannú fóliu a naneste ju. Rýchla a jednoduchá montáž bez použitia náradia a vŕtania. Jednoduché odstránenie bez zanechania stôp.
Môžeme doručiť do:
6.12.2021
Skladom (4 ks)
Kód: Z24286100
€23,58 €19,49 bez DPH
Kategória: TurboLoc - najjednoduchšia montáž BEZ VŔTANIA
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
1. Typ výrobku: Zásobník na WC papier
2. Farba: kovová
3. Šírka: Neurčeno
4. Dĺžka: Neurčeno
5. Výška: Neurčeno
7. Materiál: Neurčeno
8. Montáž: BEZ VŔTANIA - extra silno samolepiaca plocha
Záruka: 2 roky
Montáž: BEZ VŔTANIA! Jednoduchá montáž a žiadne riziko poškodenia steny.
Inteligentný Systém Bez Vŕtania WENKO Turbo-Loc® ponúka dekoratívne kúpeľňové doplnky a poličky, ktoré sa jednoducho pripevnia na stenu - bez skrutkovania alebo vŕtania.

Montáž je veľmi jednoduchá. Montážny prvok na stenu Turbo-Loc® bez vŕtania je systém s lepiacou podložkou s mimoriadne silnou priľnavosťou na všetkých hladkých povrchoch. Jednoducho odlepte zadnú stranu lepiaceho podkladu, upevnite držiak na miesto a zatlačte. Lepiacu podložku možno opäť odstrániť bez zanechania zvyškov. Vďaka špeciálnemu systému lepiacich podložiek možno kúpeľňové náčinie trvalo zaťažiť.

Doprajte svojmu domovu nový životný štýl s vysokokvalitnými kúpeľňovými doplnkami z radu Orea. Odteraz sa bude vaša kúpeľňa a toaleta pre hostí vyznačovať modernou čistotou. Štýlové kúpeľňové pomôcky v sebe spájajú funkčnosť a kvalitu.

Glazovaný povrch dodá vašej kúpeľni niečo navyše.

Rolka papiera sa jednoducho nasadí na držiak a papier je pripravený na použitie podľa potreby. Držiak na toaletný papier má praktický kryt, ktorý ho chráni pred prachom. K tomuto príslušenstvu radu Turbo-Loc® Bez Vŕtania Oreo od spoločnosti WENKO je k dispozícii oveľa viac položiek.

Na tento výrobok sa vzťahuje záruka 10 rokov od dátumu zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na všetky chyby materiálu a spracovania, ktoré zhoršujú funkčnosť. Akékoľvek poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je zo záruky vylúčené. Záruka preto neobmedzuje vaše zákonné záručné práva.Rozmery udávané výrobcom:13x14x7 cm

Záujímavé odkazy:

Prečo doplnok na stenu? Zistili sme to za vás! Zistite to aj vy! (Kliknite)

Čím je TurboLoc zaujímavý? Výhody a nevýhody! (Kliknite)

TurboLoc

TurboLoc

TurboLoc

WENKO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: