BEZ VŔTANIA PowerLoc LACENO - Dávkovač mydla, kovovo lesklý

Vyberateľný, vysoko kvalitný dávkovač mydla vyrobený z akrylu. Extrémne silne drží na všetkých nosných povrchoch, ako sú dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo, plast atď. Jednoduchá montáž bez vŕtania. Žiadne riziko a špina. Vysoký výkon, pretože možné ho kedykoľvek doplniť. Jednoduché odstránenie bez zanechania stôp. Vr. Sada lepidiel a skrutiek a hmoždiniek Power-Loc ®.
Môžeme doručiť do:
6.12.2021
Skladom (1 ks)
Kód: Z23404100
€21,69 €17,93 bez DPH
Kategória: PowerLoc - najpevnejší montáž BEZ VŔTANIA
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
1. Typ výrobku: Dávkovač mydla
2. Farba: kovová
3. Šírka: Neurčeno
4. Dĺžka: Neurčeno
5. Výška: Neurčeno
7. Materiál: Plast
8. Montáž: BEZ VŔTANIA - silné lepidlo
Záruka: 2 roky
Montáž: BEZ VŔTANIA! Jednoduchá montáž a žiadne riziko poškodenia steny.
Dávkovač mydla Power-Loc® Bez Vŕtania z dizajnového kúpeľňového radu Cheapo poskytuje atraktívne miesto na ľahko dostupné tekuté mydlo. Odnímateľná nádoba elegantného stojana na čerpadlo je vyrobená z vysokokvalitného akrylátu a ideálne sa hodí na montáž vedľa umývadla. Dekoratívny dávkovač mydla možno individuálne naplniť 170 ml tekutého mydla alebo pracieho mlieka. Jemným stlačením dávkovacieho tlačidla sa vydá požadované množstvo mydla alebo krému.

Dávkovač ponúka dekoratívne miesto na tekuté mydlo, prací prostriedok alebo krém. Vďaka tomu je praktický dávkovač mydla praktickým nástrojom v kúpeľni, na toalete pre hostí alebo v kuchyni.

Systém Power-Loc® Bez Vŕtania Soap Dispenser ponúka dekoratívne kúpeľňové doplnky a poličky, ktoré sa jednoducho pripevnia na stenu - nie je potrebné skrutkovanie ani vŕtanie. Montážny rad Power-Loc® bez vŕtania sa vyznačuje extrémne pevným upevnením na všetky vhodné povrchy, napr. dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo a mnohé plasty. Upevňovací systém bez problémov pevne drží aj na drsných a mierne nerovných povrchoch a môže byť trvalo vystavený vysokému zaťaženiu.

Upevňovacie háčiky z pevného plastu (ABS) sa dajú ľahko bez zanechania zvyškov opäť odstrániť a umiestniť na iné miesto. Lepiaci systém so špeciálnym jednozložkovým lepidlom zabezpečuje montáž bez rizika a znečistenia a miliónkrát sa osvedčil v priemyselných a profesionálnych remeselných aplikáciách.Záruka sa vzťahuje na všetky chyby materiálu a spracovania, ktoré zhoršujú funkčnosť. Akékoľvek poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je zo záruky vylúčené. Preto táto záruka neobmedzuje vaše zákonné záručné práva.Rozmery udávané výrobcom:17x10x13 cm

Záujímavé odkazy:

Prečo doplnok na stenu? Zistili sme to za vás! Zistite to aj vy! (Kliknite)

Čím sú PowerLoc a ExpressLoc zaujímavé? Výhody a nevýhody! (Kliknite)

Inštalácia

WENKO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: