BEZ VŔTANIA TurboLoc OREA BLACK - Držiak WC papiera, čierny

Veľmi kvalitná lakovaná nerezová oceľ. Bezpečne drží s pomocou lepiacej techniky Turbo-Loc ®. Odstráňte ochrannú fóliu a naneste ju. Rýchla a jednoduchá montáž bez použitia náradia a vŕtania. Jednoduché odstránenie bez zanechania stôp.
Môžeme doručiť do:
6.12.2021
Skladom (2 ks)
Kód: Z24287100
€18,27 €15,10 bez DPH
Kategória: TurboLoc - najjednoduchšia montáž BEZ VŔTANIA
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
1. Typ výrobku: Zásobník na WC papier
2. Farba: čierna
3. Šírka: Neurčeno
4. Dĺžka: Neurčeno
5. Výška: Neurčeno
7. Materiál: Neurčeno
8. Montáž: BEZ VŔTANIA - extra silno samolepiaca plocha
Záruka: 2 roky
Montáž: BEZ VŔTANIA! Jednoduchá montáž a žiadne riziko poškodenia steny.
Inteligentný Systém Bez Vŕtania WENKO Turbo-Loc® ponúka dekoratívne kúpeľňové doplnky a poličky, ktoré sa jednoducho pripevnia na stenu - bez skrutkovania alebo vŕtania.

Montáž je veľmi jednoduchá. Montážny prvok na stenu Turbo-Loc® bez vŕtania je systém s lepiacou podložkou s mimoriadne silnou priľnavosťou na všetkých hladkých povrchoch. Jednoducho odlepte zadnú stranu lepiaceho podkladu, upevnite držiak na miesto a zatlačte. Lepiacu podložku možno opäť odstrániť bez zanechania zvyškov. Vďaka špeciálnemu systému lepiacich podložiek možno kúpeľňové náčinie trvalo zaťažiť.

Doprajte svojmu domovu nový životný štýl s vysokokvalitnými kúpeľňovými doplnkami z radu Orea. Odteraz sa bude vaša kúpeľňa a toaleta pre hostí vyznačovať modernou čistotou. Štýlové kúpeľňové pomôcky v sebe spájajú funkčnosť a kvalitu.

Vďaka sofistikovanému čiernemu vyhotoveniu sú všetky bytové doplnky originálnymi dizajnovými prvkami v elegantnom industriálnom prevedení. Matný povrch dodá vašej kúpeľni plný estetický nádych.

Rolka papiera sa jednoducho nasadí na držiak a papier je pripravený na použitie podľa potreby.

Na tento výrobok sa poskytuje záruka 10 rokov od dátumu zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na všetky chyby materiálu a spracovania, ktoré zhoršujú funkčnosť. Akékoľvek poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je zo záruky vylúčené. Záruka preto neobmedzuje vaše zákonné záručné práva.Rozmery udávané výrobcom:5x16x7 cm

Záujímavé odkazy:

Prečo doplnok na stenu? Zistili sme to za vás! Zistite to aj vy! (Kliknite)

Čím je TurboLoc zaujímavý? Výhody a nevýhody! (Kliknite)

TurboLoc

TurboLoc

TurboLoc

WENKO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: