Zákaznícka linka: +420 491 001 122 Po - Pia: 7:00 - 14:30
Váš košík je prázdny
Prihlásiť sa

Heimtextil 2015

GRUND na veľtrhu Heimtextil 2015 posunul hranice vo svojom odbore

Heimtextil 2015

Firma roka 2013

Firma GRUND a.s. vyhrala v ankete
Vodafone Firma roka 2013.

Firma roka 2013
1 2

Poznajte Grund

Firma GRUND

Firma GRUND a.s., vyrába kúpeľňové predložky vysokej kvality a dizajnu už od roku 1990. Kúpeľňové predložky sú krásnym praktickým doplnkom kúpeľní.

Dokážu zmeniť ráz kúpeľne, vylepšiť jej vzhľad, zároveň slúžia ako bezpečnostný prvok na ochranu zdravia. Vrchná časť predložky spríjemní kúpeľňu vzhľadovo a užívateľsky (je príjemnejšie stúpnuť si na mäkký koberček s vysokých vlasom, než na studenú dlažbu), spodná časť je protišmyková a bráni pošmyknutiu na mokrej dlažbe.

 

Náš príbeh od roku 1990

Čítajte viac
Náš príbeh od roku 1990

Naše poslanie

Inovácia

Inovácia

Každý deň sa snažíme posúvať náš produkt za hranice toho, čo je doteraz považované za možné.

Sociálna zodpovednosť

Sociálna zodpovednosť

Cítime sociálnu zodpovednosť za naše okolie a to prejavujeme prispievaním našim komunitám, ľudom s hendikepom a projektom, ktoré chránia životné prostredie.

Partnerstvo

Partnerstvo

Naša stratégia je založená na dlhodobom vzájomnom výhodnom partnerstve, kedy každá situácia je výhrou pre všetky strany.

Rodinná firma

Rodinná firma

Sme rodinná firma a do širšej rodiny patria zamestnanci aj naši zákazníci. Držíme spolu v dobrých aj zlých časoch a v tom je naša sila.

Firemné hodnoty

Dizajnéri

Firma GRUND spolupracuje s tuzemskými svetovými dizajnérmi. Každá spolupráca prinesie úžitok trom stranám. Počas navrhovania vývoja novej kolekcie sa od seba veľa naučíme a zákazník vo výsledku dostane kvalitný unikátny produkt. Dizajnéri sa neboja experimentovať využívať technické možnosti našich strojov za ich hranice, vďaka tomu sme každým rokom o krok ďalej. Máme, ale tiež svojich stálych externých dizajnérov, ktorí na trh dodávajú obľúbené dizajny, ktoré patria pod novú každoročnú kolekciu GRUND.

Poznajte našich dizajnérov

Karim Rashid

Dizajnér patriaci k najplodnejším svojej generácie. Jeho portfólio číta viac ako 3000 designov od nábytku, bytových doplnkov po návrhy interiérov, architektúry a luxusného tovaru. Funkcia je pre neho podstatná, ale zároveň chce v ľuďoch vyvolať emócie. Jeho nadčasovosť je v citlivom používaní prírodných tvarov v kontraste typických pastelových farieb.

Profil
Karim Rashid
Ako sa vyrába predložka Ako sa vyrába predložka
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.