Zákaznícka linka: +420 491 001 122 Po - Pia: 7:00 - 14:30
Váš košík je prázdny
Prihlásiť sa

Časté otázky

Vážení zákazníci, spísali sme pre vás, najčastejšie otázky, na ktoré sa nás pýtate, aby ste čo najrýchlejšie získali informácie, ktoré potrebujete. Prejdite si, prosím, informácie nižšie, a v prípade, že nenájdete odpoveď na vašu otázku, prosím, kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Ako sa mám o predložku starať?

Predložky GRUND možno bez problému prať pri 40 °C v automatickej práčke (šetrné pranie), v programe pranie vlny alebo osobitné pranie, alebo možno…

Predložky GRUND možno bez problému prať pri 40 °C v automatickej práčke (šetrné pranie), v programe pranie vlny alebo osobitné pranie, alebo možno predložky prať aj ručne. Používajte jemný prací prostriedok. Nepoužívajte zmäkčovadlo alebo aviváž! Mohlo by dôjsť k nevratnému poškodeniu protišmykovej vrstvy a predložku by už nebolo možné reklamovať. Po praní použite plákanie, ďalej žmýkanie a nechajte predložku vyschnúť. Nesušte ju na kúrení a nežmýkajte ju ručne. Po uschnutí predložku pretrepte, vlas vďaka tomu zostane mäkký a hebký. Pri prvom praní odporúčame predložku vložiť do obliečky na vankúš, ktorá slúži ako prevencia proti zablokovaniu vášho filtra zvyšnými vlasmi.

TIP! Pri prvom praní odporúčame predložku vložiť do obliečky na vankúš, ktorá slúži ako prevencia proti zablokovaniu vášho filtra zvyšnými vlasmi...

viac

Ako predložku po rozbalení použiť?

Po rozbalení predložky (na odstránenie etikety použite nožnice, ktorými prestrihnite plastové splinty, ktorými je etiketa k predložke pripevnená.…

Po rozbalení predložky (na odstránenie etikety použite nožnice, ktorými prestrihnite plastové splinty, ktorými je etiketa k predložke pripevnená. Neodtrhávajte etiketu! Mohlo by dôjsť k nevratnému poškodeniu predložky a strate záruky.) Predložku pretrepte, aby sa narovnal vlas. Potom ju položte na podlahu pogumovanou stranou dole.

Predložka je vhodná na všetky typy podláh, možno ju použiť na dláždenej podlahe, na plávajúcej, na drevenej podlahe, na koberci, linoleu pod. Predložky Grund sú primárne určené do kúpeľní, kde plnia ako estetickú a komfortnú, tak aj bezpečnostnú funkciu (po vystúpení z vane či sprchy sa nešmyknete na mokrej podlahe). Avšak často sa používajú aj v iných miestnostiach ako dekorácia alebo malé behúne.

TIP! Predložky Grund sú vhodné aj do (nielen) kúpeľní s podlahovým vykurovaním.

viac

Aká je na výrobky záruka?

Na kúpeľňové predložky Grund ponúkame nadštandardnú záruku 5 rokov*! Ostatné výrobky, ponúkané na našom e-shope, disponujú štandardnou zárukou 2 roky…

Na kúpeľňové predložky Grund ponúkame nadštandardnú záruku 5 rokov*! Ostatné výrobky, ponúkané na našom e-shope, disponujú štandardnou zárukou 2 roky.


*(predĺžená záruka sa nevzťahuje na Mandaly koberce).

viac

Chcem si kúpiť veľkú a malú predložku, ale na e-shope sa mi zdá, že nemajú rovnaký odtieň, aj keď sú farba a názov totožné.

Farby predložiek v rámci jedného modelu a farby sú rovnaké. Rozdielny odtieň, pokiaľ sa vyskytne, je daný fotografovaním rôznych rozmerov v rôznom…

Farby predložiek v rámci jedného modelu a farby sú rovnaké. Rozdielny odtieň, pokiaľ sa vyskytne, je daný fotografovaním rôznych rozmerov v rôznom čase, teda na inom mieste a iným fotoaparátom. Postupne všetky súpravy kúpeľňových predložiek fotografujeme znova, naraz, aby sme docielili správne odtiene pre všetky rozmery každej súpravy.

viac

Kedysi som si kúpila lacnú predložku, ktorá sa mi však prilepila k podlahe. Chcem si kúpiť kvalitnú.

Naše predložky sú zo spodnej strany natreté protišmykovým náterom, ktorý sme vyvinuli v spolupráci s našim dodávateľom. Protišmykový náter sa nikdy…

Naše predložky sú zo spodnej strany natreté protišmykovým náterom, ktorý sme vyvinuli v spolupráci s našim dodávateľom. Protišmykový náter sa nikdy neprilepí, je odolný voči praniu v práčke na 40 °C a nedrobí sa. Kvalitu zaručujeme menom našej rodinnej firmy. Aj preto na naše predložky poskytujeme záruku 5 rokov. Mimochodom, naše predložky sú vhodné aj na vykurované podlahy - neprilepia sa ne.

viac

Prečítala som si, že sa vaše predložky neprilepia. Ale nie je to na úkor bezpečnosti? Nešmýkajú sa?

Protišmykový náter našich predložiek je vyvinutý tak, aby spĺňal naše vysoké štandardy ako rodinnej firmy. Predložka sa nešmýka – ochráni vás.

Protišmykový náter našich predložiek je vyvinutý tak, aby spĺňal naše vysoké štandardy ako rodinnej firmy. Predložka sa nešmýka – ochráni vás.

viac

Kúpila som si vašu predložku a tá púšťa vlasy. Ako je to možné?

Naše polyakrylové kúpeľňové predložky sú po výrobe vysávané. Proces výroby (strihanie česanca) však produkuje malé množstvo vlákien, ktoré sa…

Naše polyakrylové kúpeľňové predložky sú po výrobe vysávané. Proces výroby (strihanie česanca) však produkuje malé množstvo vlákien, ktoré sa odstránia niekoľkonásobným vypraním. Ide o vlastnosť materiálu. Obvykle stačí 1 – 2 vyprania (podľa návodu na etikete) a predložka už vlasy nepúšťa.

viac

Kúpil som u vás tyč na kúpeľňové závesy, podľa návodu som ju zložil, ale nastavil som ju veľmi dlhú a nemožno ju zatlačiť späť. Čo s ňou?

Stačí sňať koncovky, sňať plastový krúžok (tento krok je nutné urobiť pred vybratím vnútornej tyče), vnútornú tyč vytiahnuť úplne von, vložiť…

Stačí sňať koncovky, sňať plastový krúžok (tento krok je nutné urobiť pred vybratím vnútornej tyče), vnútornú tyč vytiahnuť úplne von, vložiť vnútornú tyč späť do vonkajšej tyče (koncom bez pružiny napred), zasunúť ju úplne, až sa koniec vnútornej tyče objaví na druhej strane. Potom nasaďte plastový krúžok (opäť na vnútornú tyč, na koniec bez pružiny) a vytiahnite vnútornú tyč na požadovanú dĺžku a nasaďte koncovky.

viac

Obsahujú poličky a ďalšie výrobky radu Power Loc lepidlo, alebo si ho musím kúpiť?

Výrobky radu PowerLoc lepidlo obsahujú. Pokiaľ sa časom rozhodnete výrobok premiestniť, môžete si u nás kúpiť náhradnú súpravu s lepidlom.

Výrobky radu PowerLoc lepidlo obsahujú. Pokiaľ sa časom rozhodnete výrobok premiestniť, môžete si u nás kúpiť náhradnú súpravu s lepidlom.

viac

Chcem si kúpiť váš záves, musím si kúpiť aj krúžky?

Naše závesy už krúžky na zavesenie obsahujú. Pokiaľ budete z nejakého dôvodu potrebovať nové, môžete si u nás kúpiť krúžky aj zvlášť.

Naše závesy už krúžky na zavesenie obsahujú. Pokiaľ budete z nejakého dôvodu potrebovať nové, môžete si u nás kúpiť krúžky aj zvlášť.

viac

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie.