BEZ VŔTANIA Premium - Rohová polička, kovovo lesklá

Bezpečné uloženie kúpeľňového riadu s pomocou priehľadného plastového podnosu. Veľmi kvalitné z lesklej nerezovej ocele. Vr. skrutiek, hmoždiniek a krytov skrutiek. Alebo môžete upevniť bez vŕtania: s pomocou adaptérov Vacuum-Loc ®, Turbo-Loc ® alebo Power-Loc ®.
Môžeme doručiť do:
6.12.2021
Skladom (> 5 ks)
Kód: Z21433100
€29,58 €24,45 bez DPH
Kategória: Poličky do kúpeľne
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
1. Typ výrobku: Police
2. Farba: kovová
3. Šírka: Neurčeno
4. Dĺžka: Neurčeno
5. Výška: Neurčeno
7. Materiál: Neurčeno
8. Montáž: BEZ VŔTANIA - vyberte si, ako pripevniť
Záruka: 2 roky
Montáž: BEZ VŔTANIA! Jednoduchá montáž a žiadne riziko poškodenia steny.
BEZ VŔTANIA Premium - Rohová polička, kovovo lesklá_z21433100_73_4008838214336
Novinka
Balenie obsahuje skrutky a hmoždinky na montáž na stenu. K dispozícii sú aj súpravy na montáž BEZ Vŕtania (musí sa zakúpiť samostatne) - vyberte si spôsob montáže príslušenstva WENKO na stenu:

  • Chcete najsilnejšie upevnenie pomocou špeciálneho lepidla, ktoré znesie najväčšie zaťaženie? Vyberte si rýchloschnúcu sadu ExpressLoc (TU) alebo tisíckami zákazníkov overenú klasiku PowerLoc v čiernej farbe (TU). Inštalácia trvá 5 až 10 minút, sušenie trvá ďalších 6 (ExpressLoc) alebo 24 (PowerLoc) hodín. Nosnosť v ťahu 80 kg na adaptér.
  • Nechcete strácať čas lepením a čakaním, kým lepidlo zaschne? Vyskúšajte TurboLoc v čiernej farbe (TU) - s týmto adaptérom môžete príslušenstvo okamžite namontovať na stenu. Systém TurboLoc je obľúbený pre svoju veľkú odolnosť a jednoduchú inštaláciu. Inštalácia trvá niekoľko minút a môžete ju okamžite používať. Nosnosť v ťahu 40 kg na adaptér.
  • Chcete byť flexibilní a mať možnosť neskôr presunúť poličku, dávkovač, WC kefu atď. na iné miesto bez toho, aby ste museli kupovať ďalší adaptér? Riešením je VacuumLoc v čiernej farbe (TU) - extrémne silný pridržiavací vákuový systém s pumpičkou v balení. Jednoduchá montáž trvá niekoľko minút a môžete ju ihneď použiť. Nosnosť v ťahu 33 kg na adaptér.


Rozsah Premium kombinuje elegantné tvary a vysokú kvalitu. Kúpeľňové doplnky tejto série majú prepracovaný dizajn a sú vyrobené z lesklej nehrdzavejúcej ocele.

Polička je vhodná najmä na ošetrovacie prostriedky, kozmetiku a mnoho ďalšieho. Vďaka extra výške a praktickej priehľadnej plastovej vložke je všetko príslušenstvo vždy v bezpečí a na dosah.

Skrutky a hmoždinky na montáž na stenu sú súčasťou dodávky.

Alternatívne systém Premium ponúka tri ďalšie možnosti montáže - bez vŕtania. Tieto zodpovedajúce adaptéry sú k dispozícii samostatne:

Možnosť 1: Adaptér Vacuum-Loc® (číslo produktu: z20643100)

Inovácia v technológii montáže sa nazýva Vacuum-Loc®! Jedinečný vákuový sací systém umožňuje rýchle, jednoduché a spoľahlivé pripevnenie príslušenstva a pevné uchytenie na všetkých vzduchotesných a nerovných povrchoch.

Voľba 2: Adaptér Turbo-Loc® (číslo výrobku: z20646100)

Adaptér Turbo-Loc® je špeciálny lepiaci systém s mimoriadne pevným uchytením na všetkých hladkých povrchoch.

Možnosť 3: Adaptér Power-Loc® (číslo produktu: z20645100)

Montážny systém Power-Loc® sa vyznačuje mimoriadne silným uchytením na všetkých vhodných povrchoch, napr. dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo a mnohé plasty. Systém upevnenia ľahko drží na drsných a mierne nerovných povrchoch.

Na tento výrobok sa vzťahuje záruka 10 rokov od dátumu zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na všetky chyby materiálu a spracovania, ktoré zhoršujú funkčnosť. Na akékoľvek poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním sa záruka nevzťahuje. Záruka preto neobmedzuje vaše zákonné záručné práva.

Rozmery udávané výrobcom:10x27x19 cm

Záujímavé odkazy:

Prečo doplnok na stenu? Zistili sme to za vás! Zistite to aj vy! (Kliknite)

Variabilita je heslom dňa! Prečítajte si viac tu: (Kliknite)

Vyberte si, ako to pripevníte

WENKO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: