BEZ VŔTANIA Premium Plus - Téglik na kefky, kovovo lesklý

Lesklá nerezová oceľ v kombinácii s veľmi kvalitným bielym plastom. Vr. skrutiek, hmoždiniek a krytov skrutiek. Alebo môžete upevniť bez vŕtania: s pomocou adaptérov Vacuum-Loc ®, Turbo-Loc ® alebo Power-Loc ®.
Môžeme doručiť do:
6.12.2021
Skladom (> 5 ks)
Kód: Z22773100
€23,35 €19,30 bez DPH
Kategória: Poháriky na kefky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
1. Typ výrobku: Téglik na kartáčky
2. Farba: kovová
3. Šírka: Neurčeno
4. Dĺžka: Neurčeno
5. Výška: Neurčeno
7. Materiál: Neurčeno
8. Montáž: BEZ VŔTANIA - vyberte si, ako pripevniť
Záruka: 2 roky
Montáž: BEZ VŔTANIA! Jednoduchá montáž a žiadne riziko poškodenia steny.
Balenie obsahuje skrutky a hmoždinky na montáž na stenu. K dispozícii sú aj súpravy na montáž BEZ Vŕtania (musí sa zakúpiť samostatne) - vyberte si spôsob montáže príslušenstva WENKO na stenu:

  • Chcete najsilnejšie upevnenie pomocou špeciálneho lepidla, ktoré znesie najväčšie zaťaženie? Vyberte si rýchloschnúcu sadu ExpressLoc (TU) alebo tisíckami zákazníkov overenú klasiku PowerLoc v čiernej farbe (TU). Inštalácia trvá 5 až 10 minút, sušenie trvá ďalších 6 (ExpressLoc) alebo 24 (PowerLoc) hodín. Nosnosť v ťahu 80 kg na adaptér.
  • Nechcete strácať čas lepením a čakaním, kým lepidlo zaschne? Vyskúšajte TurboLoc v čiernej farbe (TU) - s týmto adaptérom môžete príslušenstvo okamžite namontovať na stenu. Systém TurboLoc je obľúbený pre svoju veľkú odolnosť a jednoduchú inštaláciu. Inštalácia trvá niekoľko minút a môžete ju okamžite používať. Nosnosť v ťahu 40 kg na adaptér.
  • Chcete byť flexibilní a mať možnosť neskôr presunúť poličku, dávkovač, WC kefu atď. na iné miesto bez toho, aby ste museli kupovať ďalší adaptér? Riešením je VacuumLoc v čiernej farbe (TU) - extrémne silný pridržiavací vákuový systém s pumpičkou v balení. Jednoduchá montáž trvá niekoľko minút a môžete ju ihneď použiť. Nosnosť v ťahu 33 kg na adaptér.


Moderný rad Premium Plus od spoločnosti WENKO spája elegantné tvary a vysokú kvalitu. Kúpeľňové doplnky z tohto radu majú ušľachtilý dizajn z lesklej nehrdzavejúcej ocele, čiastočne kombinovaný s kvalitným bielym plastom, a preto sú ideálne na použitie vo vlhkých miestnostiach.

Praktický pohár na zubné kefky Premium Plus poskytuje dekoratívne miesto na zubné kefky a zubnú pastu, takže ich máte vždy na dosah. Obzvlášť šikovné: odnímateľné biele plastové poháre sa ľahko čistia.

Skrutky a hmoždinky na montáž na stenu sú súčasťou balenia. Výrobca na tento praktický kúpeľňový doplnok na stenu poskytuje 10-ročnú záruku.

Alternatívne systém Premium-Plus ponúka tri ďalšie možnosti montáže bez vŕtania.Rozmery udávané výrobcom:11x7x9 cm

Zajímavé odkazy:

Prečo doplnok na stenu? Zistili sme to za vás! Zistite to aj vy! (Kliknite)

Variabilita je heslom dňa! Prečítajte si viac tu: (Kliknite)

Vyberte si, ako to pripevníte

WENKO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: