Konštrukcia koberca

GRUND a.s. vyrába kúpeľňové predložky vysokej kvality a dizajnu už od roku 1990

Kúpeľňové predložky sú krásnym a&nbsppraktickým doplnkom kúpeľní. Môžu zmeniť charakter kúpeľne a zlepšiť jej vzhľad, pričom slúžia ako bezpečnostný prvok na ochranu zdravia. Vrchná časť rohože spríjemňuje pohľad na kúpeľňu a jej používanie (je príjemnejšie stáť na mäkkom koberčeku s vysokým vlasom ako na studených dlaždiciach), spodná časť je protišmyková a zabraňuje pošmyknutiu na mokrých dlaždiciach.

1. Priadza

Akrylová a&nbsppolyesterová priadza je veľmi savá a&nbsprýchlo schne. Oba sú preto ideálne na použitie v kúpeľniach. Vďaka nášmu know-how je vlas stále mäkký a nadýchaný aj po viacnásobnom praní.

2. Netkaná textília

Výhodou netkanej textílie je jej odolnosť voči vlhkosti v&nbspkúpeľni. Vďaka tejto vlastnosti sú naše rohože prirodzene antibakteriálne.

3. Protišmyková vrstva

.

Naše rohože sú na&nbspspodnej strane pokryté špeciálnou protišmykovou vrstvou, vďaka ktorej sú rohože bezpečnejšie a&nbspvhodné aj do&nbspkúpeľní s&nbsppodlažným vykurovaním. Protišmykový povlak nestratí svoje vlastnosti ani po 100 praniach.

4. Entl

Okraje rohože sú ukončené entlom pomocou výkonného japonského stroja. To chráni predtlač pred roztrhnutím a dodáva jej konečný estetický vzhľad.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie