BEZ VŔTANIA Classic Plus - Nástenná polička s háčikmi, čierna

Veľmi kvalitná ochrana proti korózii s pomocou inovatívneho špeciálneho čierneho laku. Vr. skrutiek, hmoždiniek a krytov skrutiek. Alebo môžete upevniť bez vŕtania: s pomocou adaptérov Vacuum-Loc ®, Turbo-Loc ® alebo Power-Loc ®.
Môžeme doručiť do:
6.12.2021
Skladom (> 5 ks)
Kód: Z23877100
€23,19 €19,17 bez DPH
Kategória: Háčiky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
1. Typ výrobku: Police
2. Farba: čierna
3. Šírka: Neurčeno
4. Dĺžka: Neurčeno
5. Výška: Neurčeno
7. Materiál: Neurčeno
8. Montáž: BEZ VŔTANIA - vyberte si, ako pripevniť
Záruka: 2 roky
Montáž: BEZ VŔTANIA! Jednoduchá montáž a žiadne riziko poškodenia steny.
Balenie obsahuje skrutky a hmoždinky na montáž na stenu. K dispozícii sú aj súpravy na montáž BEZ Vŕtania (musí sa zakúpiť samostatne) - vyberte si spôsob montáže príslušenstva WENKO na stenu:

  • Chcete najsilnejšie upevnenie pomocou špeciálneho lepidla, ktoré znesie najväčšie zaťaženie? Vyberte si rýchloschnúcu sadu ExpressLoc (TU) alebo tisíckami zákazníkov overenú klasiku PowerLoc v čiernej farbe (TU). Inštalácia trvá 5 až 10 minút, sušenie trvá ďalších 6 (ExpressLoc) alebo 24 (PowerLoc) hodín. Nosnosť v ťahu 80 kg na adaptér.
  • Nechcete strácať čas lepením a čakaním, kým lepidlo zaschne? Vyskúšajte TurboLoc v čiernej farbe (TU) - s týmto adaptérom môžete príslušenstvo okamžite namontovať na stenu. Systém TurboLoc je obľúbený pre svoju veľkú odolnosť a jednoduchú inštaláciu. Inštalácia trvá niekoľko minút a môžete ju okamžite používať. Nosnosť v ťahu 40 kg na adaptér.
  • Chcete byť flexibilní a mať možnosť neskôr presunúť poličku, dávkovač, WC kefu atď. na iné miesto bez toho, aby ste museli kupovať ďalší adaptér? Riešením je VacuumLoc v čiernej farbe (TU) - extrémne silný pridržiavací vákuový systém s pumpičkou v balení. Jednoduchá montáž trvá niekoľko minút a môžete ju ihneď použiť. Nosnosť v ťahu 33 kg na adaptér.


Inovatívny rad Classic Plus Black od spoločnosti WENKO spája obľúbené tvary s vybranou kvalitou. Kúpeľňové doplnky z tohto oceľového radu majú špeciálnu čiernu povrchovú úpravu, ktorá poskytuje kvalitnú ochranu proti korózii. Moderná kúpeľňová séria v industriálnom štýle dodá každej miestnosti niečo navyše. Vďaka svojmu uhladenému dizajnu a výraznému prevedeniu predstavujú doplnky dokonalý kontrast k svetlým kuchyniam a kúpeľniam.

Veľká nástenná polica Classic Plus Black ponúka ďalší úložný priestor v kúpeľni pre hostí alebo na toalete a je ideálna na uloženie všetkých kúpeľňových doplnkov, ktoré doteraz nemali trvalé miesto. Na tejto dekoratívnej poličke sú všetky pomôcky, ako napríklad šampón, sprchový gél, krémy, parfumy atď., dobre usporiadané a vždy ľahko dostupné. Dva dvojité háčiky pripevnené na oboch stranách poličky ponúkajú ďalší priestor na uteráky, utierky alebo iné sprchové doplnky. Okrem toho integrovaný držiak na uteráky pohodlne drží uteráky a udržuje ich vždy na dosah.

Skrutky a hmoždinky na montáž na stenu sú súčasťou dodávky.

Alternatívne systém Classic-Plus ponúka tri ďalšie možnosti montáže bez vŕtania.Rozmery udávané výrobcom:11x35x13 cm

Záujímavé odkazy:

Prečo montáž na stenu? Zistili sme to za vás! Zistite to aj vy! (Kliknite)

Variabilita je heslom dňa! Prečítajte si viac tu: (Kliknite)

Vyberte si, ako to pripevníte

WENKO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: