RANERA - Dávkovač mydla a dezinfekcia, čierny

Ideálny pre kúpeľňu, sprchu a WC. Vrátane skrutiek a hmoždiniek a tiež obojstranných lepiacich podložiek pre upevnenie bez vŕtania. Dávkovač mydla je vhodný pre dezinfekciu, tekuté mydlo, kondicionér na vlasy, sprchový gél, šampón a krém. Stlačením tlačidla získate dostatočné množstvo mydla atď. Dávkovač nekvapká a možno ho znovu naplniť. Cez dávkovacie okienko môžete vždy skontrolovať, koľko mydla je v stojane. Jednoduché čistenie. Kapacita: 280 ml.
Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: Z24589100
€23,69 €19,58 bez DPH
Kategória: Dávkovače na mydlo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
1. Typ výrobku: Dávkovače na mydlo a dezinfekciu
2. Farba: čierna
3. Šírka: Neurčeno
4. Dĺžka: Neurčeno
5. Výška: Neurčeno
7. Materiál: Plast
8. Montáž: BEZ VŔTANIA - samolepiaca plocha
Záruka: 2 roky
Montáž: BEZ VŔTANIA! Jednoduchá montáž a žiadne riziko poškodenia steny.
Položka bola vypredaná…
Viac hygieny v domácnosti s WENKO - naše dávkovače tekutín umožňujú dôležitú hygienu na ochranu pred šírením vírusov, baktérií a baktérií. Keďže baktérie sa prenášajú najmä rukami, odporúča sa pravidelné umývanie a dezinfekcia rúk.

Dávkovač na dezinfekciu rúk a mydlo Ranera S Black je vyrobený z kvalitného plastu a je ideálny na dávkovanie tekutín, ako sú dezinfekčné prostriedky, tekuté mydlo, kondicionér na vlasy, sprchový gél, šampón a krém do kúpeľne, sprchy a toalety.

Potrebné množstvo sa dávkuje jednoduchým stlačením tlačidla. Dávkovač je možné naplniť jednotlivo až do maximálnej kapacity 280 ml.

Dávkovač mydla nekvapká a ľahko sa čistí a plní. Zvyškové množstvo je vždy dobre viditeľné cez priehľadné okienko v kombinácii s módnym čiernym povrchom.

Skrutky, hmoždinky a obojstranná lepiaca páska sú súčasťou balenia - na montáž bez vŕtania.
Rozmery udávané výrobcom: 22x7x8 cm

WENKO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: