BEZ VŔTANIA Classic Plus - Dávkovač mydla, čierny

Veľmi kvalitná ochrana proti korózii s pomocou inovatívneho špeciálneho čierneho laku. Odnímateľná poháre z bieleho plastu. Vr. skrutiek, hmoždiniek a krytov skrutiek. Alebo môžete upevniť bez vŕtania: s pomocou adaptérov Vacuum-Loc ®, Turbo-Loc ® alebo Power-Loc ®.
Môžeme doručiť do:
6.12.2021
Skladom (3 ks)
Kód: Z23875100
€18,27 €15,10 bez DPH
Kategória: Dávkovače na mydlo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
1. Typ výrobku: Dávkovač mydla
2. Farba: čierna
3. Šírka: Neurčeno
4. Dĺžka: Neurčeno
5. Výška: Neurčeno
7. Materiál: Neurčeno
8. Montáž: BEZ VŔTANIA - vyberte si, ako pripevniť
Záruka: 2 roky
Montáž: BEZ VŔTANIA! Jednoduchá montáž a žiadne riziko poškodenia steny.
Balenie obsahuje skrutky a hmoždinky na montáž na stenu. K dispozícii sú aj súpravy na montáž BEZ Vŕtania (musí sa zakúpiť samostatne) - vyberte si spôsob montáže príslušenstva WENKO na stenu:

  • Chcete najsilnejšie upevnenie pomocou špeciálneho lepidla, ktoré znesie najväčšie zaťaženie? Vyberte si rýchloschnúcu sadu ExpressLoc (TU) alebo tisíckami zákazníkov overenú klasiku PowerLoc v čiernej farbe (TU). Inštalácia trvá 5 až 10 minút, sušenie trvá ďalších 6 (ExpressLoc) alebo 24 (PowerLoc) hodín. Nosnosť v ťahu 80 kg na adaptér.
  • Nechcete strácať čas lepením a čakaním, kým lepidlo zaschne? Vyskúšajte TurboLoc v čiernej farbe (TU) - s týmto adaptérom môžete príslušenstvo okamžite namontovať na stenu. Systém TurboLoc je obľúbený pre svoju veľkú odolnosť a jednoduchú inštaláciu. Inštalácia trvá niekoľko minút a môžete ju okamžite používať. Nosnosť v ťahu 40 kg na adaptér.
  • Chcete byť flexibilní a mať možnosť neskôr presunúť poličku, dávkovač, WC kefu atď. na iné miesto bez toho, aby ste museli kupovať ďalší adaptér? Riešením je VacuumLoc v čiernej farbe (TU) - extrémne silný pridržiavací vákuový systém s pumpičkou v balení. Jednoduchá montáž trvá niekoľko minút a môžete ju ihneď použiť. Nosnosť v ťahu 33 kg na adaptér.


Inovatívny rad Classic Plus Black od spoločnosti WENKO spája obľúbené tvary s vybranou kvalitou. Kúpeľňové doplnky z tohto oceľového radu majú špeciálnu čiernu povrchovú úpravu, ktorá poskytuje kvalitnú ochranu proti korózii. Moderná kúpeľňová séria v industriálnom štýle dodá každej miestnosti niečo navyše. Svojím uhladeným dizajnom a výrazným prevedením predstavuje toto príslušenstvo ideálny kontrast k svetlým kuchyniam a kúpeľniam.

Naplniteľný dávkovač mydla z kúpeľňovej série Classic Plus Black má objem približne 185 ml. Požadované množstvo tekutého mydla alebo pracieho gélu sa dodáva jemným stlačením dávkovacej hlavy. Odnímateľné biele plastové poháre sa ľahko čistia. Pôvabný dávkovač mydla vyzerá dobre aj v kuchyni, napríklad vedľa drezu, na čistiaci prostriedok. Jednoducho ho naplňte čistiacim prostriedkom a zbavte sa starých plastových fliaš.

Skrutky a hmoždinky na montáž na stenu sú súčasťou balenia.

Alternatívne systém Classic-Plus ponúka tri ďalšie možnosti montáže bez vŕtania.Rozmery udávané výrobcom:17x8x9 cm

Záujímavé odkazy:

Prečo montáž na stenu? Zistili sme to za vás! Zistite to aj vy! (Kliknite)

Variabilita je heslom dňa! Prečítajte si viac tu: (Kliknite)

Vyberte si, ako to pripevníte

WENKO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: