Zákaznícka linka: +420 491 001 122 Po - Pia: 7:00 - 14:30
Váš košík je prázdny
Prihlásiť sa

Náš E-shop

Nakupujte nami vyrobené kúpeľňové predložky
alebo množstvo doplnkov do kúpeľní.

<
Náš E-shop

Firma Grund

Od roku 1990 vyrábame kúpeľňové predložky,
ktoré exportujeme do celého sveta.

>
Firma Grund

Kúpeľňové predložky Grund

Naša spoločnosť Grund je tradičným českým výrobcom kúpeľňových predložiek. Kúpeľňové predložky sú nielen krásne, ale aj veľmi praktické. Jemné polyakrylové vlákno použité na povrchu predložiek rýchlo schne a po vypraní sa navyše otvorí a predložka vyzerá ešte lepšie ako nová. Spodná strana predložiek je natretá syntetickým latexom, ktorý je pokrytý antibakteriálnou úpravou a navyše zabraňuje kĺzaniu predložiek na mokrej dlažbe a chráni vás tak pred pošmyknutím a prípadným úrazom.

Predložky do kúpeľne s tradíciou firma Grund a. s., vyrába predložky do kúpeľne už od roku 1990 a je svetovou špičkou v tejto oblasti. Ako jedna z mála českých (nielen) textilných firiem si nielen udržala textilnú výrobu napriek lacnému ázijskému importu, ale expandovala do Nemecka a stala sa jedným z najväčších dodávateľov.

Naše kúpeľňové predložky sú vyrobené z jemnej polyakrylovej priadze, ktorá veľmi rýchlo schne a je prirodzene antibakteriálna a protiplesňová. Spodná strana každej kúpeľňovej predložky je potretá špeciálnou protišmykovou zmesou, vďaka ktorej je kúpeľňová predložka veľmi bezpečná. Výhody našich kúpeľňových predložiek.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace